Baigiamasis Erasmus+ projekto „Aš esu Valstybė“ renginys ir DJ kovos

  • Paskelbė : Vaiva Kiburytė
  • Paskelbta: 2024-01-16
  • Kategorija: Renginiai

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė, Mažeikių savivaldybės jaunimo reikalų taryba organizuoja baigiamąjį Erasmus + projekto „Aš esu Valstybė“ renginį. Renginys vyks sausio 19 d. nuo 13.30 iki 22.00 val. Mažeikių kultūros centre, pramogų salėje (Naftininkų g. 11, Mažeikiai). Renginys nemokamas. Įėjimas tik su moksleivio pažymėjimu. 

Programoje: 

I dalis.Mokymai 13.30 Kompetencijos kartu su YOUTHPASS

15.00 Projekto grupių pristatymai.

16.00 Kliudžiau, o kas toliau?

Aistė ir Vladas yra Europos Sąjungos programų “Erasmus+ “ ir “Europos solidarumo korpusas” regioniniai konsultantai.

 

II dalis. 18.00 Atlikėjo OMERTA koncertas.

19.00 DJ kovos.

21.00 Diskoteka.

 

I dalis. Vladas Polevičius, turintis 10 metų patirtį neformaliojo ugdymo programose ir projektuose, yra žinomas dėl savo tarptautinės patirties, ypač vertingos jauniems asmenims iš regioninių savivaldybių. Jo vadovaujami jaunimo projektai, tokie kaip “Mano balsas svarbus: Europos jaunųjų piliečių iniciatyva”, buvo įvertinti kaip vieni geriausių Lietuvoje ir Europoje, laimėję net Europos Karolio Didžiojo jaunimo premiją 2015 m.

Aistė Rutkauskienė nuo 2012 metų dirba su jaunimu, rengdama vasaros stovyklas ir įvairias kūrybines veiklas. Nuo 2017 metų ji įgyvendina programos "Erasmus+" projektus, organizuodama jaunimo mainus ir mokymus jaunimui bei su jaunimu dirbantiems asmenims. Be to, Aistė nuo 2018 metų koordinuoja Jaunimo savanoriškos tarnybos programą Alytaus ir Marijampolės apskrityse, taip pat tarptautinės savanorystės projektus pagal "Europos solidarumo korpuso" programą, stiprindama savanorių kompetencijas. Ji taip pat yra aktyvi renginių moderatė ir veda mokymus jaunimui įvairiomis temomis.

II dalis. Koncertuos ir DJ kovas užkurs atlikėjas OMERTA.

OMERTA – prestižinių M.A.M.A muzikos apdovanojimų nominantas, pelnęs metų repo atlikėjo ir metų dainos titulus Lietuvos hiphopo apdovanojimuose, išleidęs 4 solinius albumus, pasirodymuose apšildęs tokius atlikėjus kaip DJ Premier, DJ Grandmaster Flash, Killa Priest, Dead Prez, Homeboy Sandman ir daugelį kitų.

O jei esi DJ registruokis, nes yra galimybė laimėti piniginį prizą: 1 vieta – 300 Eur, 2 –150 Eur, 3 – 50 Eur.

Registracija internetu: https://forms.gle/4fXXwQTxZAt1S5Q29

Suplanuok sau ir klasiokams gerą vakarėlį. 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas