52-osiose jaunųjų matematikų varžybose rajonui atstovavo 11 mūsų gimnazijos mokinių

  • Paskelbė : Vaiva Kiburytė
  • Paskelbta: 2024-02-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

52-osiose jaunųjų matematikų varžybose rajonui atstovavo 11 mūsų gimnazijos mokinių: Eimantas Meištininkas (Ia kl.), Danielius Švažas (Ib kl.), Daniil Dmytriiev (Ie kl.), Lukas Sutkevičius (IIc kl.), Karolina Bučytė (IId kl.), Jonas Jokubauskas (IId kl.), Nemunas Mačernis (IIIa kl.), Deividas Vaičius (IIIc kl.), Brigita Jagminaitė (IVa kl.), Gabija Ščuckytė (IVa kl.), Paulius Daraška (IVb kl.). Mažeikių rajono komanda iškovojo penktą vietą. Sveikiname!

Dėkojame mokytojoms Laimai Prialgauskienei, Birutei Platakienei, Inesai Montrimei.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas